Суспільство

У Кропивницькому перевіряють стан газових мереж

У Кропивницькому перевіряють стан газових мереж. Витік газу виявили у двох під’їздах із шести під час перевірки багатоповерхівки. Про це розповів майстер підприємства “Кіровоградгаз” Олександр Краус, ідеться на сайті Суспільного.

Перевіряє мережі бригада із чотирьох осіб. Двоє працівників обстежують труби на фасаді будинку, двоє – у середині, – розповів Олександр Краус.

Перевірку проводили у будинку на вулиці Василя Нікітіна, 17. На трубі зовнішнього газопроводу виявили витік газу на крані, розказав слюсар Ігор Задорожній.

“Воно старе все, його дуже важко буває перепаковувати, бо воно вже зафарбоване, іржаве”.

У під’їзді будинку знайшли ще одну ділянку трубопроводу, звідки виходив газ.

“У мене вдома газова колонка і плита, – говорить мешканка будинку Валентина Новікова, – ні разу не було витоку газу, перевіряли хлопці, приходили, вони часто ходять”.

Оплата послуги перевірки мереж входить до тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, – каже інженерка житлово-експлуатаційної організації №1 Наталія Іванченко.

“Ми уклали угоду з ВАТ “Кіровоградгаз” на обслуговування газових мереж. Мешканці будинку сплачують за утримання будинку тариф 4,84, а саме за технічне обслуговування мереж газопостачання і фарбування газових мереж – 2 копійки”.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *