Кримінал

Вбивство Діани Хріненко: слідчі оприлюднили свою версію

15 серпня підозрюваному у вбивстві 16-річної Діани Хріненко з Суботців у Ленінському районному суді було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 діб.

На сайті Ленінського суду невдовзі оприлюднили версію слідства:

За версією слідства, 25.08.2019 року близько 01:30 чоловік пересуваючись на автомобілі, який надав йому у користування громадянин К по с. Суботці, Знам’янського району Кіровоградської області, помітив як зі сторони центру с. Суботці направлялась раніше йому незнайома Хріненко Д.О. та розмовляла по мобільному телефону. В цей момент у підозрюваного виник умисел на вбивство.

Діючи умисно та цілеспрямовано підозрюваний за допомогою невстановленого слідством предмета, поверхня якого має тупі тверді властивості, спричинив Хріненко Д.О. тілесні ушкодження кісток склепіння черепа, неповного перелому діафіза другої п’ясткової кістки правої кісті, повного осколкового перелому тіла нижньої щелепи, пошкодження остистого виростка четвертого поперекового хребця.

Смерть наступила внаслідок черепно-мозкової травми, яка супроводжувалася переломами кісток основи та склепіння черепа. Спричинивши смерть громадянин С, маючи досвід у конспірації злочинної діяльності (раніше судимий), намагаючись ухилитись від кримінальної відповідальності, вирішив сховати тіло. З цією метою поклав тіло Хріненко Д.О. до себе в автомобіль на заднє сидіння та поїхав в бік с. Новотрепівка Знам’янського району Кіровоградської області поруч з автодорогою «Новополяна – Глибока Балка».

Підозрюваний впевнившись, що нікого немає навкруги, розуміючи, що в даному місці ніхто не буде шукати Хріненко Д.О. сховав тіло, закопавши його у полі, та зник в невідомому напрямку.

Наголошуємо, таку картину відтворили слідчі. А відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *