Суспільство
Собаку, яка потрапила в колодязь, врятували на Кіровоградщині (ФОТО)
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/56-780x405.jpg)
На Кіровоградщині Добровеличківські рятувальники дістали собаку з оглядового колодязя.
25 квітня о 19:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у смт Добровеличківка на вул. Челюскінців в оглядовий колодязь підземних інженерних мереж потрапив собака та потрібна допомога рятувальників. Бійці 15-ї пожежно-рятувальної частини, що виїхали на місце події, дістали чотирилапого з ями. З собакою усе гаразд.
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343466953_954025306030226_2513141354085255527_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=bdKRLmGDSCsAX9gtrZQ&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfC5aovOwtpiF1u1nyRXVvXUIfhRu1Row65HR92OBCYJQw&oe=644E6359)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343760062_104056836015219_9049844620425708751_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=mIpURKF1TakAX_WuCpS&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCIstCZgrPJuuTyXDWW9fpvgaaqyMcNzaO-rCzaLNNwxA&oe=644D422F)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343299200_960869688264672_3258763803640335097_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EC00MArHdrcAX9Qw-R-&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAb5QD9XcCwu5wR36tgb0LUMbz9BPtOjbszz6nuduFWUA&oe=644D5441)