Суспільство

Завершено розслідування загибелі двох працівників авіаційної компанії під час теракту в Кабулі

На Кіровоградщині спеціальна комісія  завершила розслідування групового нещасного випадку, що стався 21 січня 2018 року з командиром повітряного судна та інженером з технічного обслуговування повітряних суден ПрАТ «Міжнародна акціонерна авіаційна компанія «УРГА».

Про це повідомили в управлінні Держпраці області. Строк роботи комісії неодноразово продовжувався у зв’язку з відсутністю документів, що підтверджують вчинення терористичного акту.
 

Нагадуємо, що нещасний випадок стався під час терористичного нападу на готель Intercontinental у місті Кабулі (Ісламська Республіка Афганістан) 21 січня 2018 року. Працівники авіакомпанії проживали в цьому готелі, оскільки перебували у відрядженні в Афганістані та працювали за контрактом, укладеним між МААК «УРГА» з компанією «Kam-Air» на виконання послуг з авіаперевезень.

Вивчивши матеріали розслідування, спеціальна комісія зазначений груповий нещасний випадок, згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, визнала пов’язаним з виробництвом.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *