Суспільство

Підготовка шкіл до боротьби з COVID-19 на Кіровоградщині: батьківські внески не потрібні

Батькам учнів у Кіровоградській області не потрібно здавати кошти на підготовку освітніх закладів до нового навчального року в умовах карантину. Усі витрати будуть проходити за рахунок бюджетних коштів. Батькам лише необхідно забезпечити своїх дітей індивідуальними захисними масками.

Про це зазначив начальник управління освіти і науки ОДА Володимир Таборанський.

«Сьогодні всі заклади освіти Кіровоградщини готуються до організованого початку нового навчального року. Оскільки наша область наразі входить до «зеленої» зони, ми можемо розраховувати на очне навчання. До цього, власне, зараз готуємось», – повідомив Володимир Таборанський.

За його словами, відповідальність за забезпечення закладів освіти пірометрами, антисептичними, миючими та дезінфікуючими засобами несуть засновники та власники освітніх закладів. Ними ж відповідно є ради ОТГ, районні та міські ради, а також відповідні виконавчі органи влади.

«Єдине прохання до батьків – забезпечувати дітей захисними індивідуальними масками з розрахунку на три години часу. Ці маски можуть бути як аптечними, так і зробленими самостійно. Разом із цим ніяких коштів нікому до підготовки закладів до навчального року чи боротьби з поширенням коронавірусної інфекції здавати не потрібно», – наголосив Володимир Таборанський.

Потреби освітніх закладів обраховуються. У кожної школи вони різні. Сільським школам у середньому потрібно орієнтовно 10 тис. грн на місяць роботи для забезпеченням усіма необхідними протиепідемічними заходами. Школам у райцентрах – близько 20 тис. грн, міським школам – приблизно 40 тис. грн.

«Органи влади та місцевого самоврядування працюють над тим, щоб забезпечити організацію освітнього процесу, згідно до тимчасових рекомендацій, затверджених головним санітарним лікарем України. Необхідний фінансовий ресурс буде виділено, тож до 1 вересня школи області забезпечать усім необхідним», – додав Володимир Таборанський.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *