ПолітикаСуспільство

У Кропивницькому до кінця 2020 року планують завершити реконструкцію обласної спортшколи

Реконструкцію обласної спортивної школи олімпійського резерву №2 у Кропивницькому планують завершити до кінця 2020 року. Про це сказав міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, ідеться на сайті Суспільного.

Спортивну школу ремонтують вперше з часу її відкриття 20 років тому. Закінчити ремонт мали у листопаді 2018 року.

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов розповів, що такі проєкти є пріоритетними для міністерства:

”Державним бюджетом України передбачено фінансування Державного фонду регіонального розвитку у розмірі 4,9 мільярда гривень. Саме цей фонд і фінансує такі об’єкти. 6 травня в Мінрегіоні затвердили обласні проєкти і програми. І я можу сказати, що такі об’єкти у нас в пріоритеті”.

За словами голови обласної адміністрації Андрія Балоня, у зв’язку зі змінами державного фінансування спортивної галузі, через епідемію коронавірусу, реконструкцію спортшколи не встигли завершити, як планували, до літа 2020 року. Потрібні 16 мільйонів гривень:

”Це гроші, в обов’язковому порядку, місцевих бюджетів, а також гроші з Державного фонду регіонального розвитку, гроші на соціально-економічний розвиток, гроші на проєкт ”Спроможна школа для кращих результатів” від Міністерства освіти і науки”.

До початку реконструкції площа цієї спортивної школи була понад 1400 квадратних метрів. Після її завершення вона збільшиться на 1500 квадратних метрів. Помічник керівника будівельної організації Антон Полковенко розповів, що загальна вартість проєкту реконструкції – 61 мільйон гривень, з яких 44 мільйони вже використали:

”Реконструкція незавершена тому, що неодноразово переробляли проєкт та було декілька експертиз. За цей час, з 2017 року, добудували спортивну залу, зробили вентиляцію, фасад, замінили усі вікна, систему каналізації та водопроводу, встановили систему вентиляції”.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *