Суспільство

На Кіровоградщині розпочали ремонт траси на Умань

Кілька днів підрядник працює на поточному середньому ремонті ділянки дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. Про це повідомляє прес-служба САД у Кіровоградській області.

В роботі 5 км шляху в Добровеличківському районі в селі П’ятихатки. Люди давно чекали на цей ремонт, оскільки дорога дуже жвава, але аварійна.

На разі триває укріплення конструктивних шарів дорожнього одягу традиційним шляхом – проводиться ресайклінг глибиною 18 см. Далі, згідно з проектом ремонту, влаштують вирівнюючий шар завтовшки в середньому 10 см та покриють все це верхнім шаром щебенево-мастикового асфальтобетону.

Нагадаємо, саме влаштування верхнього шару ЩМА більш ніж на 30% збільшує зчеплення коліс транспорту з поверхнею дороги навіть у мокру погоду, а це – безпека руху.

Виконується ремонт за кошти державного бюджету. Гарантійні зобов’язання за укладеною з підрядником угодою – 10 років. Цьогоріч планується здати в експлуатацію відрізок у 5 км і продовжити ремонт в напрямку Умані наступного будівельного сезону.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *