Політика

Кіровоградщина: надходження ЄСВ перевищили минулорічні майже на 19 відсотків

У першому півріччі поточного року платники податків Кіровоградської області перерахували 2 мільярди 117,7 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.

Порівняно з відповідним періодом минулого року рівень сплати ЄСВ зріс на 18,8 відсотка або 334,6 мільйонів гривень. Індикативний показник виконано на 102,5 відсотка.

При цьому, лише у червні цього року платники єдиного внеску регіону перерахували на рахунки Держказначейства понад 412 млн грн, що на 45,7 млн грн більше, ніж у червні 2018 року.

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями зі сплати єдиного внеску зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами, зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи  зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний  страховий внесок.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *