Спорт
Спортсменка з Кіровоградщини виборола чемпіонство Європи з гирьового спорту
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/52-780x405.jpg)
Учора в м. Нафполіон на чемпіонаті Європи з гирьового спорту наша землячка, вихованка Бобринецької ДЮСШ Намєснік (Булишко) Анжеліка в поштовху та в загально-командній естафеті серед жінок виборола перше місце та стала абсолютною чемпіонкою турніру.
Вітаємо чемпіонку та її тренера Івана Намєсніка з особистим рекордом: гиря 24 кг – 107 підйомів.