Спорт
Спортивний вікенд: у Кропивницькому завершився чемпіонат області з мінігандболу
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/29-780x405.jpg)
Чемпіонат області з мінігандболу серед молодших школярів відбувся у Кропивницькому. За звання переможця змагалися чотири команди юнаків і три команди дівчат.
У підсумку кропивничани вибороли два «срібла» і «бронзу», команда дівчат КДЮСШ №2 виборола друге місце, дві команди їхніх одноклубників – юнаків посіли друге і третє місця.
Тренує спортсменів Світлана Крохмаль.
![](https://scontent.fiev16-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340547600_6206673752713683_4098997970828497075_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_0ed6bDdGNEAX-PNRw9&_nc_ht=scontent.fiev16-2.fna&oh=00_AfCM5i3J_yyHTGYq1DBOh5c6HHkIX8TKKkImh8RRXGrR5Q&oe=643AB565)
![](https://scontent.fiev16-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340475303_1010961033642837_1152963179004224067_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=mNXRnaJMBpYAX-uRZJv&_nc_ht=scontent.fiev16-2.fna&oh=00_AfBZxqM1H1oxI8oVOsfbOFZs_cpx3ving8nvDZCYeAb4aA&oe=6439081A)
![](https://scontent.fiev16-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340444748_205025398918929_4735008156537566534_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WchJqZVBUu8AX8pQEiB&_nc_ht=scontent.fiev16-2.fna&oh=00_AfAVulCL-XKZlCCx40HIQi1mDe8dv4xhg0yhRqxQtdlveA&oe=6439AE55)
![](https://scontent.fiev16-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340768459_917861336199623_2659450805022541641_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BQhjp3V1mUEAX83qf3x&_nc_ht=scontent.fiev16-1.fna&oh=00_AfDw-uEJzzTNu--cJtPnDw827kX-FT1G34InwgyMr9W4cg&oe=6439DFEE)