Спорт
І змагалися, і ЗСУ допомагали: у Кропивницькому відбувся другий тур чемпіонату з футзалу (ФОТО)
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-1-780x405.jpg)
Другий тур чемпіонату міста з футзалу на підтримку ЗСУ серед дитячо-юнацьких команд 2012-2013 та 2014-2015 років народження відбувся у Кропивницькому 29 січня.
Ігри проходили на базі Комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл №2 та №4 за підтримки Кіровоградської обласної асоціації футболу.
Участь у змаганнях взяли 18 команд обласного центру та Кропивницького району. Від КДЮСШ №2 у чемпіонаті виступали команди тренерів-викладачів Сергія Симогулова, Генадія Іщенка, Віктора Дегтяра.
Турнір проходив у вигляді товариських зустрічей для пропаганди здорового способу життя, підвищення майстерності футболістів та збору коштів на потреби ЗСУ.