Суспільство

Росіяни захопили заводи кропивницької компанії “Гідросила Груп”

Кропивницька компанія “Гідросила” заявила, що втратила контроль над підприємствами, що перебувають в окупованій частині країни.

Про це йдеться у заяві компанії.

Ідеться про підприємства АТ «Гідросила МЗТГ» та ТОВ «Гідросила ТЕТІС». Вони базуються в окупованому Мелітополі.

“03.06.2022 о 16:00 на територію підприємств АТ «Гідросила МЗТГ» та ТОВ «Гідросила ТЕТІС» увійшла група озброєних людей, вдягнутих у форму армії Російської Федерації. Вони оголосили, що наказом нового «керівництва» м. Мелітополь призначені нові керівники цих підприємств, після чого вони вивели з території охоронців та чергових рембригад, які знаходилися на території заводів”, – зазначають у “Гідросилі”.

Будь-яку інформацію щодо підстав їхніх дій окупанти не надали.

У “Гідросилі” наголошують, що “наразі підприємства знаходяться поза контролем «Гідросила ГРУП», зв’язок з ними відсутній”.

Нагадаємо, що у 2006 році до складу “Гідросила Груп” увійшов “Мелітопольський завод тракторних гідроагрегатів” (МЗТГ), який згодом був реорганізований в 2 сучасних, модернізованих підприємства повного циклу, відповідно до продуктових напрямків. Продукція цих заводів експортується у понад 50 країн світу.

«Гідросила МЗТГ» – найбільший виробник гідророзподільників для тракторів, сільськогосподарської та будівельно-дорожньої техніки в країнах СНД. Загальна чисельність працівників, на 1 лютого 2022, становить 472 особи. Сума річного обороту компанії в 2021 році склала 247 млн. грн.

«Гідросила ТЕТІС» – виробник гідроциліндрів для сільськогосподарської, дорожньої та будівельної техніки. Загальна чисельність працівників підприємства становить – 237 осіб. Сума річного обороту в 2021 році склала – 224 млн. грн.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *