Політика

Новообрані депутати Кропивницької міської ради вчилися працювати в сесійній залі

Вчора, 02 грудня, за два дні до першого сесійного засідання Кропивницької міської ради восьмого скликання, депутати – новачки зібралися на своєму новому робочому місці –  в сесійній залі, щоб навчитися працювати із системою голосування “Рада”, повідомляє міськрада.

Більшість депутатського корпусу –  двадцять шестеро депутатів вперше обрані до представницького органу місцевого самоврядування. Із деталями положень Закону про місцеве самоврядування в Україні,  основними обов’язками та правами  та  нюансами роботи із системою для голосування депутатів ознайомила начальниця управління апарату міської ради Людмила Масло.

– Ми роздали анкети, які вам необхідно заповнити: тут ви маєте обов’язково вказати адресу, де проводитиме прийом містян і номер телефону, за яким з вами зможуть зв’язуватись ваші виборці. – повідомила Людмила Масло. – Крім того, як тільки ви набуваєте повноважень, маєте заповнити електронну декларацію. Кожен з вас, у день першої сесії складе присягу – тоді вас офіційно можна буде  привітати з початком вашої депутатської каденції.

 
 

Народні обранці зізналися, – хвилюються, проте мають бажання, сили і  наснагу, щоб продуктивно працювати.

–  Це дійсно дуже хвилююче, – поділилась емоціями педіатр Ольга Мороз. – Але ось ми вже перший раз попрацювали в сесійній залі і, виявляється, все не так страшно. Я буду активною і відстоюватиму всі інтереси своїх виборців.

А от Валентина Яремчук  вдруге стала депутаткою і сподівається на подальшу конструктивну роботу депутатського корпусу.

– Склад міської ради унікальний – маємо у депутатському корпусі 33% жінок. Це вперше в цій сесійній залі, – відзначила Валентина Яремчук. – Нам потрібно завершити чимало важливих для громади  проєктів, які ми вже розпочали. Роботи насправді дуже багато і я сподіваюсь, що в результаті  нам і громаді буде чим пишатися.

На першу сесію депутати зберуться вже у п’ятницю, 04 грудня.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *