Політика

У міськраді спростовують інформацію щодо боргів і кредитів на тролейбуси, яку поширюють у соцмережі

Міська рада Кропивницького відреагувала на інформацію, розміщену в одній зі сторінок у соцмережі facebook щодо великих сум кредитів, узятих міською владою на закупівлю нових тролейбусів і автобуси для КП «Електротранс», розмістивши на своєму офіційному сайті спростування вищезгаданої тези.

Міська рада Кропивницького заявляє, що така інформація не має нічого спільного з дійсністю. Використовуючи надумані припущення, псевдоспеціалісти у сфері громадського транспорту заявили про міфічні 282 мільйони гривень кредитних коштів начебто на закупівлю усіх міських тролейбусів і автобусів, починаючи від 2017 року. Користувачів інтернет-мережі лякають величезними відсотками понад 197 мільйонів гривень і вирахували загальний борг Кропивницького за пасажирський транспорт аж у сумі 489 мільйонів гривень. При цьому інформація кому саме винна міська влада чомусь відсутня. Міська рада міста Кропивницького офіційно спростовує таку інформацію” , – ідеться, зокрема, у повідомленні.

І приводять слова заступника міського голови Андрія Паливоди:

“Кіровоградською міською радою у 2017 році було прийнято рішення “Про надання згоди на участь Кіровоградської міської ради у проектах Європейського Банку Реконструкції та Розвитку”, а у 2018 році навіть підписана Угода про підготовку кредитного фінансування на придбання 20 нових тролейбусів, будівництво нових тролейбусних ліній протяжністю 12,5 км та 4-х тягових підстанцій. Підрахувавши фінансовий результат реалізації цього проєкту, було вирішено купувати тролейбуси з АВТОНОМНИМ ходом (не будуючи нових ліній, що є дуже затратним) за рахунок міського бюджету”.

Отже, на даний момент міська рада Кропивницького, КП Електротранс, не мають жодних кредитних зобов’язань за придбані тролейбуси чи автобуси, ні перед ЄБРР, ні перед жодною іншою фінансовою установою.

“Міська рада Кропивницького застерігає кропивничан ретельно перевіряти інформацію в соціальних мережах, аналізувати її, а у разі потреби – звертатися за роз’ясненнями до відповідних виконавчих органів”, – додають на сайті ради.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *