Суспільство

Навчальні заклади у Кропивницькому перейдуть на дистанційне навчання упродовж трьох днів

Із 6 по 8 жовтня, загальноосвітні заклади Кропивницького перейдуть на дистанційне навчання у зв’язку із припиненням у ці дні водопостачання в обласному центрі.

Про це повідомила начальник управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу сьогодні, 2 жовтня, йдеться на сайті міської ради.

“Із 06 жовтня на дистанційне навчання переходять  33 школи міста, а  07 та 08 жовтня – додатково ще один навчальний заклад. Управління освіти вже надало відповідні рекомендації  освітнім установам,” – відзначила Лариса Костенко.

У той же час, заклади освіти на селищі Новому, Навчально-реабілітаційний центр та ЗОШ №38 працюватимуть у звичайному режимі – тут водопостачання не відключатиметься. А ЗОШ №4 та №32 впродовж 06 жовтня проводи муть навчання у стінах закладу – мають запас води на один день.

Учні НВО № 6, 17 та  гімназії “Вікторія- П” йдуть із понеділка  на осінні канікули.

Дошкільні навчальні заклади Кропивницького працюватимуть у звичайному режимі, підкреслила начальник управління. Дитячі садочки роблять необхідний запас води. Крім того, є  домовленість із  керівництвом  ОКВП “Дніпро-Кіровоград” щодо підвезення води у дошкільні навчальні заклади для приготування їжі та  на технічні потреби .

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *