Суспільство

Кропивничанам радять перенести поминальні дні через COVID-19

Про життя міста в умовах карантину сьогодні, 22 квітня, прозвітував міський голова Кропивницького Андрій Райкович, ідеться на сайті міськради.

Свіжа статистика від медиків говорить про те, що станом на 22 квітня в області зафіксовано 252 випадки захворювання COVID-19, у тому числі у Кропивницькому 194 випадки. Серед хворих – 91 медичний працівник. На жаль в місті 7 летальних випадків. Одужали – 15 пацієнтів. На стаціонарі в лікарні на Валах перебуває 75 хворих на COVID-19. На самоізоляції – 60 медпрацівників.

Андрій Райкович переконаний – лише дотримання вимог карантину є однією з ключових умов, як вберегтися від цієї хвороби.

Традиційно після пасхальних наступають поминальні дні. Звертаюсь до вас, шановні містяни, з повідомленням, що у зв’язку з надзвичайною ситуацією, пов’язаною з коронавірусом, нинішнього року поминальні дні рекомендуємо перенести на початок червня. Я вірю, що ви з порозумінням сприймете цю інформацію. Так буде не лише в нашому місті, адже хвороба, на жаль зростає. Ризик підхопити вірус надзвичайно високий.

Наразі на маршрутах громадського транспорту працюють лише комунальні автобуси і тролейбуси, які перевозять обмежене коло пасажирів, переважно за перепусткою. Поліція патрулюватиме всі цвинтарі, тому раджу вам не випробовувати долю, щоб не опинитися в інфекційному відділенні.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *