Вся УкраїнаСуспільство

Карантин в Україні продовжили ще на три тижні

Уряд сьогодні, 22 квітня, продовжує карантин до 11 травня, оскільки пік захворюваності на коронавірус очікується на початку наступного місяця.

Про це повідомив голова Кабміну Денис Шмигаль.

«При ухваленні рішення ми спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня», – сказав він.

За його словами уряд підготував чіткий план виходу з карантину. Він складається з 5 етапів.

«Стартову точку цього плану ми називаємо «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%», – зазначив Шмигаль.

За розрахунками уряду, «День К» має настати 12 травня.

«Також у нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція», – додав голова уряду.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *