Суспільство

Службовців Кропивницького СІЗО викрили на хабарі

Правоохоронці викрили на систематичному отриманні неправомірної вигоди службовців медичної частини Державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор». Про це повідомили у прес-службі прокуратури в області.

Вказаний факт виявлено прокуратурою під час планових чергових перевірок державної установи.

За версією слідства, службові особи медичної частини вимагали та отримували від ув’язнених грошові кошти за надання неправдивих довідок про наявність у них тяжких захворювань, які у подальшому можуть бути підставою для їх звільнення від відбування покарання через хворобу, тобто на підставі ст. 84 Кримінального кодексу України.

Відомості про подію внесено до ЄРДР за ч.1 ст 368 Кримінального кодексу України, тобто прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, або прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду.

Триває досудове розслідування.

Стан законності у державній установах виконання покарань Кіровоградщини перебуває у полі посиленої уваги працівників та керівництва прокуратури області.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *