Суспільство

Кропивницький: прокуратура бореться з корупціонерами в правоохоронних органах

Прокуратурою області вживаються систематичні організаційно-практичні заходи, з метою підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів Кіровоградщини у сфері запобігання та протидії корупції, ідеться на сайті прокуратури області. 

Як наслідок, упродовж 9 місяців 2019 року підрозділами Національної поліції в області складено та направлено до суду 370 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.
 
За результатами судового розгляду стосовно 171 особи застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу, до державного бюджету за вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень стягнуто 142,4 тис грн штрафних санкцій.
 
Прокурорами внесено 124 подання, відповідно до вимог статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», органам державної влади та місцевого самоврядування з вимогою проведення службових перевірок, у зв’язку з виявленими порушеннями вимог антикорупційного законодавства.
 
За наслідками розгляду подань прокурорів та проведення службових розслідувань до дисциплінарної відповідальності притягнуто 16 посадових осіб, скасовано 2 незаконні рішення.
 
Робота з протидії корупції триває.
Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *