ПолітикаСуспільство

У Кропивницькому відсвяткувала золотий ювілей козацька гімназія (ФОТО)

Сьогодні, 1 червня, відсвяткувала золотий ювілей  НВО «Школа козацько-лицарського виховання І-ІІ ступенів № 21 – суспільно-гуманітарний ліцей – дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”.

Рівно 100 років тому двері навчального закладу вперше відчинилися перед учнями.

На шкільному подвір’ї зібралися колишні випускники козацької гімназії (серед яких і нинішній депутат міської ради Дмитро Терзов), учні школи та їх батьки, вчителі, діти, працівники управління освіти, меценати.

До цієї знаменної дати навчальний заклад ішов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих учителів. Позаду лишився нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків. Школа відома своїми випускниками, власною історією та традиціями.

Відповідно, і дійство було досить масштабним. На святковому концерті виступали різноманітні ансамблі, а музичні виконавці радували публіку запальними піснями.

Привітати свою школу завітав і вищезгаданий депутат міськради (фракція ВО “Батьківщина”) Дмитро Терзов.

“Я від щирого серця вітаю вас з цією знаменною датою. Сьогодні ви всі ювіляри – і першокласники, і сивочолі випускники. Це незвичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Все найголовніше в людині формується саме в школі. В цьому закладі завжди трудилися добрі і милосердні вчителі. Не має значення, які ми отримували оцінки, адже головну оцінку нам ставить життя. Для мене школа – це другий дім. Я щиро вдячний вчителям та однокласникам, що були поруч у шкільні роки. Я бажаю всім присутнім мирного неба над головою та процвітання в нашій країні,” – звернувся Дмитро Терзов.

Щирих привітань та побажань було дуже багато – і від випускників школи різних років, і від  колишніх учнів, громадських активістів тощо.

Голова фракції ВО “Батьківщина” в міській раді Олександр Цертій також не залишився осторонь “золотого” ювілею козацької гімназії:

“Я щиро бажаю вашому навчальному закладу розвитку і процвітання. І зичу, щоб всі випускники цієї школи обов’язково стали успішними людьми. Успішними підприємцями, педагогами, лікарями, політиками, але для цього дорогі діти треба старанно працювати”, – зазначив Олександр Цертій.

Гості ще довго насолоджувалися концертною програмою, а колишні випускники школи були раді чудовій нагоді поспілкуватися між собою в атмосфері дитячої радості на фоні урочистостей.

Більше ФОТО:

 

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *