КриміналПолітикаСуспільство

Більше тридцяти “фіктивних підприємств” виявили у Кропивницькому та області

Податковою міліцією ГУ ДФС у Кіровоградській області проводяться заходи, направлені на ліквідацію конвертаційних центрів та припинення фактів створення фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги реально діючим суб’єктам господарювання щодо мінімізації податкових зобов’язань. З початку року припинено діяльність двох «конвертаційних центрів» та 33 фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності.

Слідчим підрозділом ГУ ДФС у Кіровоградській області протягом 2019 року закінчено розслідування та направлено до суду чотири кримінальних провадження за ознаками правопорушень передбачених ст. 205 КК України відносно громадян України – співучасників «конвертаційного центру», які з метою прикриття незаконної діяльності інших осіб, за грошову винагороду реєстрували на своє ім’я суб’єкти господарювання без наміру здійснювати підприємницьку діяльність.

Осіб, що вчинили дані злочини очікує покарання відповідно до Кримінального кодексу України у вигляді штрафів від трьохсот до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, кожному.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *