Суспільство
Вихованці Новомиргородської спецшколи стали переможцями конкурсу пісень жестовою мовою
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/54-780x405.jpg)
Вихованці Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради стали переможцями конкурсу пісень жестовою мовою «Весняні зустрічі на «Мосту»». Про це розповів директор школи Василь Павленко сьогодні, 22 травня.
В онлайн-конкурсі взяли участь представники з Полтавської, Харківської, Київської та Чернівецької областей.
«Фестиваль українських пісень жестовою мовою організувала громадська організація «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст»». У всіх трьох номінаціях перемогли наші вихованці та викладачі: до 12 років – Микола Пащак і Джуліана Жижко; з 12 до 18 років – Павліна Жижко; серед дорослих – Тетяна Воймаренко. Вітаємо наших учнів і колектив із гарним результатом!», – зазначив Василь Паленко.
Усі учасники отримали дипломи, а переможці – грошові винагороди.