Суспільство
У Кропивницькому через гру-тренінг вчились гендерній рівності
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/68-780x405.jpg)
В рамках “Тижня відкритого уряду в Україні” за підтримки управління молоді та спорту ОВА, у Кропивницькому активна молодь вчилась гендерній рівності через антидискримінаційну гру-тренінг “Бути жінкою”.
“Ми говоримо не тільки про жінок чи чоловіків. Гендер – це соціальна роль, це ті можливості, які надає нам життя. І ця гра є дуже важливим інструментом, який допоможе зрозуміти, які різні є соціальні виклики для жінок. Також ця гра допомагає навчитись сприймати питання гендерної рівності в усьому різноманітті гендеру, тих перепон, які стоять перед обома статями”, – акцентувала заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова.