Суспільство

На Харківщині під час розмінування загинув старшина з Кіровоградщини

Під час розмінування Чугуївського району Харківщини 3 травня загинув рятувальник із Кіровоградщини Віталій Дубіна. Старшина служби цивільного захисту працював із колегами на сході з 21 березня.

Чоловік був рятувальником не лише за професією, а насамперед – за покликом серця. Про втрату повідомив начальник ГУ ДСНС у Кіровоградській області, полковник Віталій Миронюк.

“Тяжка новина для всієї пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини… 3 травня 2023 року під час розмінування території Чугуївського району Харківської області загинув старшина служби цивільного захисту Дубіна Віталій Іванович”, – зазначив він.

Рятувальник служив в органах і підрозділах цивільного захисту Кіровоградського гарнізону з 2011 року. Його завжди відрізняли мужність, витримка та виваженість рішень, відповідальність і професійність у виконанні поставлених завдань. Віталій Дубіна отримав відзнаки командувача Об’єднаних сил “Козацький хрест” ІІІ ступеня і “За звитягу та вірність”.

“Віталій був рятувальником не лише за професією, а насамперед за покликом серця. Готовий щохвилини, ризикуючи собою, прийти на допомогу кожному, хто опинився у біді. Таким його запам’ятають усі, хто знав, із ким вони ділили труднощі служби та пліч-о-пліч боролися з життєвими негараздами”, – написав Миронюк.

Видання “Суспільне Харків” додало, що Віталій Дубіна перебував у складі зведеного загону 17 піротехніків з Кіровоградщини, які працювали на Харківщині з 21 березня. Разом із колегами він розміновував об’єкти інфраструктури, передусім лінії електропередач, а також житлові будинки, військову й цивільну техніку, дитячі майданчики та побутові речі.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *