Суспільство

Альона Ворона: на клумбах Кропивницького розквітла Україна

Літо у розпалі, а на кропивницьких клумбах — квіткове різнобарв’я. Цьогоріч на 3,5 тисячі квадратних метрів площ працівники КП “Благоустрій”висадили 70 тисяч одиниць тепличних рослин, повідомила головний агроном підприємства Альона Ворона.

Міські клумби радують кропивничан і вимушених переселенців не тільки квітами, а ще й ландшафтним малюнком, у який висадили рослини працівники підприємства.

– Цього року на центральні міські клумби висадили червоний і золотистий колеус, який зараз створює яскравий малюнок із темночервоного і жовтого кольорів. Ці кольори зараз, як ніколи, символічні для України. Червоний — це кров, якою вона вмивається, а золотистий — це її пшеничні поля. Колеус зберігає рівномірний колір від корінця до верхівки і коли розкущиться, то малюнок стане ще яскравішим. У Кропивницькому з’явиться ще й блакитна клумба, як небо. Це об’їзне коло у 101 мікрорайоні. Зараз там висадимо петунію, а в серпні посадимо іриси і лаванду. Ці рослини багаторічні і квітнуть у різний час, тож зразу синім вражатимуть іриси, а за ними — лаванда, – розповіла Альона Ворона.

Хоч підприємство зараз і відчуває брак пально-мастильних матеріалів, проте працівники намагаються якомога частіше поливати квіти, щоб вони не загинули від спеки. А ще висаджують нові квіти. Зараз — черга різнобарвної петунії, а вже за два місяці, щойно розквітне, на клумби переселиться королева осені — хризантема, повідомила Альона Ворона.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *