Суспільство

Діти пільгових категорій закладів освіти Кропивницького звільнені від плати за харчування

Під час другого засідання дев’ятої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання депутати звільнили від плати за харчування в міських закладах освіти учнів, які належать до пільгових категорій на період із 01 січня по 31 серпня 2022 року.

Зокрема, у школах і дитячих садочках безплатно харчуватимуться учні та вихованці, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти воїнів-афганців, діти з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, учні комунального закладу «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького», які виховуються без батька (матері) і перебувають у закладі цілодобово, діти, один із батьків яких є учасником АТО (ООС), діти померлого учасника АТО (ООС).

Крім того, учні 1-4 класів, які не зараховані до групи продовженого дня, отримуватимуть безкоштовні сніданки, а зараховані до групи продовженого дня — безкоштовні обіди, учні 5-11 класів пільгових категорій також обідатимуть безплатно.

Для решти категорій дітей депутати встановили розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, що вносять батьки або особи, які їх замінюють на рівні 70% від повної вартості на день. За харчування дітей у закладах дошкільної освіти, які потребують особливого дієтичного харчування, батьки або особи, які їх замінюють, сплачуватимуть 80% від повної вартості на день.

Депутати також дозволили в закладах загальної середньої освіти реалізацію готових страв та буфетної продукції за вартістю продуктового набору.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *