Суспільство

Діалог влади і громадськості: об’єкти укриття у Кропивницькому мають бути готовими прихистити містян у час «Ч»

Сьогодні, 21 січня, відбулася робоча зустріч  Кропивницького міського голови Андрія Райковича із громадськими активістами.  Головним питанням порядку денного зустрічі стало обговорення технічного стану об’єктів укриття міста та підвалів багатоповерхівок. І влада, і громадськість зацікавлені у тому, щоб вони були максимально готовими прихистити людей у випадку надзвичайних ситуацій.

Минулого року міський голова доручив профільним службам  проінвентаризувати та прибрати підвали в житлових багатоповерхівках. Комунальники за роботу взялися одразу і сьогодні ще продовжують її виконувати. Працівники ЖЕО вичищають підвали від непотребу, у разі необхідності – ремонтують, проводять дезінфекцію та дезінсекцію, забезпечують освітлення приміщень. У свою чергу, активісти цікавилися реальним станом об’єктів укриття, ходом та якістю їхньої підготовки, адже нині надважливо, щоб всі ці приміщення були технічно справними і готовими оперативно прийняти містян.

Андрій Райкович поставив чітке завдання комунальникам не збавляти темпів робіт, налагодити тісну співпрацю із  громадськими активістами і регулярно інформувати  їх про перебіг виконання доручення.

– Підвали повинні бути готовими до того, щоб стати укриттям для наших містян у випадку надзвичайних ситуацій. Не дай Бог, щоб вони знадобилися, але готовність має бути стовідсоткова, – наголосив міський голова. – А громадські активісти – люди з досвідом, вони пройшли через горнило АТО, тому не ігноруйте їх позицію, а радьтеся, дослухайтеся до них і шукайте шляхи співпраці у цьому напрямку.

 
Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *