Суспільство

Альбом-довідник «Барви степу» презентували на Кіровоградщині

Мистецький альбом-довідник «Барви степу» презентувала Спілка художників Кіровоградщини в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Чижевського. Про це повідомили у пресслужбі обласної ради.

Участь у презентації взяли заступник голови обласної ради Дмитро Лінько та голова бюджетної комісії Сергій Коваленко.

«Днями ми відзначаємо 83 річницю створення Кіровоградської області і цей альбом наших художників є об’єднуючим здобутком за всі ці роки. Бажаю успіхів і здобутків нашим художникам і митцям. І, авжеж, щоб ми частіше зустрічались у такому теплому колі», – звернувся у вітальному слові Дмитро Лінько.

Мистецький альбом репрезентує доробок більш як шістьох десятків митців Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України, починаючи з 60-х років минулого століття по теперішній час.
Видання знайомить із митцями, творчістю та історією живопису, графіки, скульптури, майстрами декоративно-прикладного, монументального і театрального мистецтва.

Нагадаємо, 15 березня відбудеться заключне засідання конкурсної комісії із присудження обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *