Політика

Понад 50 мільйонів гривень виділила обласна рада на ремонти й оснащення інтернатних закладів

Кіровоградська обласна рада проголосувала за виділення 51,4 мільйона гривень на ремонти й оснащення інтернатних закладів Кіровоградщини на сесійному засіданні сьогодні, 23 грудня.

Кошти передбачені в програмі зміцнення матеріально-технічної бази інтернатних закладів до 2025 року.

Зокрема, у 2022 році програма передбачає проведення капітальних ремонтів у 12-х пансіонатах та інтернатах на суму 40,7 мільйона гривень, придбання обладнання для соцзакладів загальною вартістю 7,6 мільйона гривень і забезпечення їх засобами пожежної безпеки на 3 мільйони гривень.

«Ми маємо 12 відповідних соціальних закладів, у яких тривалий час не проводились ремонти та не оновлювалась матеріальна база. Для нас важливо, щоб підопічні у таких закладах мали все необхідне для комфортних умов проживання. Я вдячний колективам за самовіддану роботу та професіоналізм», – зауважив перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк.

Програма зміцнення матеріально-технічної бази інтернатних закладів розрахована до 2025 року з загальною сумою видатків 194 мільйони 152 тисячі гривень.

Як уже повідомлялося, на поповнення бібліотечних фондів Кіровоградщини новою україномовною літературою залучать один мільйон гривень з обласного бюджету у 2022 році.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *