Суспільство
Вихованцям дитячого будинку «Наш дім» у Кропивницькому відремонтували один із житлових корпусів
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/21-3.jpg)
В одному із двох корпусів дитячого будинку «Наш дім», що розташований на Студентському бульварі у Кропивницькому завершився поточний ремонт.
За кошти міського бюджету тут встановлено 27 енергоефективних радіаторів, адже приміщення повністю опалюється електричною системою, замінено металопластикові двері, міжкімнатні двері, оновлено освітлення, косметично відремонтували і кімнати вихованців. Загальний кошторис виконаних робіт становить 308,945 тис. грн.
За словами директорки закладу Наталії Вінницької, внутрішня атмосфера приміщення змінилася на краще, адже головна мета проєкту – створити справжні сімейні, домашні умови для проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Наразі в комунальному закладі «Дитячий будинок «Наш дім» Кропивницької міської ради» виховується 16 дітей віком від 8 до 18 років.
![](https://static.kr-rada.gov.ua/cache/news_photo/73/36473-368x264-2.jpg)
![](https://static.kr-rada.gov.ua/cache/news_photo/80/36474-368x264-2.jpg)
![](https://static.kr-rada.gov.ua/cache/news_photo/4b/36475-368x264-2.jpg)
![](https://static.kr-rada.gov.ua/cache/news_photo/72/36476-368x264-2.jpg)
![](https://static.kr-rada.gov.ua/cache/news_photo/05/36477-368x264-2.jpg)