Політика
У Кіровоградській ОДА обговорили проєкт програми економічного та соціального розвитку області на 2022 рік
![](https://moemisto.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/75-780x405.jpg)
У Кіровоградській ОДА з 21 по 23 жовтня пройшли співбесіди із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та окремих територіальних органів міністерств, відомств України в області.
На них обговорювалися галузеві розділи проєкту програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік, а також стан розроблення обласних цільових програм.
У співбесідах взяли участь заступники голови обласної державної адміністрації, голови та їх заступники постійних комісій обласної ради, депутати обласної ради, представники організацій роботодавців, профспілок, громадських організацій, закладів вищої освіти.