Суспільство

В кропивницькому музеї знімали фільм про музику

У Кропивницькому художньо-меморіальний музеї Олександра Осмьоркіна на деякий час став для київських телевізійників знімальним майданчиком. Зйомки однієї з серій циклу телепередач «Всередині музики» відбулися за участі композитора Олександра Щетинського та флейтиста Романа Ієвського. В основу сюжету фільму лягла репетиція виконання твору «Концерт для флейти з оркестром».

Культурно-просвітницький проєкт «Всередині музики» презентує чотири епізоди в стилі доку-фікшн про розвиток сучасної української академічної музики часів незалежної України. Героями проєкту, зокрема, стали композитори Олександр Щетинський, Святослав Луньов, Алла Загайкевич та Максим Шалигін.

– Прем’єра запланована у жовтні нинішнього року на українському документальному супутниковому телеканалі «Epoque»», – розповіла автор проєкту, продюсер і режисер-постановник Анастасія Супрун-Живодрова.

Знімальний колектив відпрацював дуже злагоджено, фахово і креативно.  Ефектним завершенням роботи стала панорамна аерозйомка будівлі музею з використанням дрону.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *