Суспільство

У Кропивницькому студентів-бюджетників в ЦДПУ стане більше

52 додаткових місць за держбюджет вдалось організувати керівництву Центральноукраїнського педагогічного державного університету ім.В.Винниченка для своїх абітурієнтів. Вони орієнтовані на студентів очної та заочної форми навчання. Безкоштовно для себе вищу освіту зможуть отримати майбутні вчителі початкових класів, викладачі мови та літератури, математики, фізики та інші спеціалісти.

«Ми залучили понад 3 мільйони гривень, щоб зробити можливими ці додаткові місця. Дуже хочеться, щоб талановиті діти з родин, які мають скромні достатки, все ж мали шанс на успішне майбутнє. Завдяки партнерським взаєминам з Міністерством освіти та науки України ми отримали ці «безкоштовні» місця і чекаємо на своїх студентів», – каже ректор університету Євген Соболь.

Крім того, в найближчих планах – зміни у структурі навчального закладу. Факультетів стане менше, але вони будуть більш сучасними за змістом викладання. Замість восьми їх буде п’ять. При цьому робиться усе можливе для збереження кадрового потенціалу університету.

Ці зміни дозволять заощадити на утриманні деканатів. А кошти спрямувати на якісні зміни на користь студента і викладача.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *