Суспільство

Стало відомо, як відпочиватимуть кропивницькі школярі

Зимові канікули для школярів 3-11 класів закладів освіти Кропивницького розпочнуться у різний час, але кінцевий термін відпочинку один – 10 січня. Про це йдеться на сайті міської ради.

За рішенням адміністрацій шкіл, початок канікул запланований на 28, 29, 30 та 31 грудня, повідомив заступник міського голови Сергій Колодяжний.

Зокрема, із 28 по 31 грудня 263 класи десяти закладів освіти: ЗШ №2, НВО № 6, 8, 17, 20, 24, 31, 33, ЗШ №37 та НВО “Мрія ” продовжуватимуть навчальний процес онлайн.

– Після завершення канікулярного періоду, навчання здійснюватиметься за дистанційною формою. При виборі формату навчального процесу  враховуватимуть епідеміологічну ситуацію та побажання батьків, – відзначив Сергій Колодяжний. – Освітній процес у закладах професійно-технічної освіти відбуватиметься  з використанням технологій дистанційного навчання та із внесенням відповідних змін до розкладу занять.

Для найменших школярів, учнів 1-2 класів, враховуючи бажання батьків, зимові канікули триватимуть до 24 січня.

– В усіх  закладах освіти уважно слідкують за дотриманням температурного режиму. Опалення в школах під час канікул не вимикатимуть, – підкреслив заступник міського голови.

Позакласні гуртки в навчальних закладах працюють дистанційно. Графік їх роботи визначає керівник закладу.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *