Суспільство

На Кіровоградщині шість тисяч ФОПів подали заявки на отримання допомоги через карантин

На Кіровоградщині шість тисяч ФОПів зареєструвалися у додатку «Дія» для отримання державної допомоги, передбаченої через посилення карантину в Україні. Про це повідомив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко.

«Такий вид державної допомоги реалізується вперше в історії України. Досі під час кризи держава не здійснювала таких виплат. Президент ініціював підтримку нашого мікро- і малого бізнесу. І цей механізм працює», – прокоментував Андрій Назаренко.

Голова ОДА нагадав, що прийом заявок на виплату одноразової матеріальної допомоги громадянам і бізнесу триває до 31 грудня.

«Ті, хто зареєструється у системі після 21-22 грудня, зможуть отримати виплати вже після нового року. Але виплати допомоги підприємцям і працівникам мають відбутися до 8 січня», – сказав Андрій Назаренко.

Як уже повідомлялося, одноразову матеріальну допомогу в розмірі до 8 тисяч гривень зможуть отримати наймані працівники, займані на підприємствах і робота яких обмежується в карантин, а також фізичні особи – підприємці, робота яких обмежується в карантин.

Перед зверненням за отриманням одноразової допомоги необхідно мати відкритий рахунок у банку за стандартом IBAN, підключитися до порталу «Дія» і подати через застосунок заяву.

Всього на виділення державної допомоги Міністерство соціальної політики отримало 13,7 мільярда гривень.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *