КриміналСуспільство

Суд не задовольнив клопотання адвоката екс-глави Кіровоградської ОДА щодо зміни запобіжного заходу

Вищий антикорупційний суд не задовольнив клопотання адвоката ексголови Кіровоградської ОДА щодо зміни запобіжного заходу та скасування обов’язків, ідеться на сторінці суду.

У п’ятницю, 13 листопада, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду відмовив захиснику колишнього голови Кіровоградської ОДА у задоволенні клопотання щодо зміни запобіжного заходу та скасування обов’язків. Ухвала набирає чинності з моменту проголошення та оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали буде оголошено 18 листопада 2020 о 13:30.

Нагадаємо, у червні цього року правоохоронні органи затримали на одержанні неправомірної вигоди двох посадовців Кіровоградської ОДА. Вказані особи за 1,8 млн грн пообіцяли керівнику органу державної влади в області не перешкоджати його службовій діяльності. Суму неправомірної вигоди підозрювані отримували частинами. Так, перша частина неправомірної вигоди склала 100 000 гривень, а вже під час отримання другої частини у сумі 250 000 гривень правопорушників було затримано. Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *