КриміналСуспільство

Суд відмовив екс-очільнику Кіровоградської ОДА у зменшенні застави на 7 мільйонів гривень

Адвокат екс-голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня 21 вересня клопотав про зміну запобіжного заходу своєму підзахисному. Втім суддя Вищого антикорупційного суду відмовив у задоволенні клопотання. Як ідеться на сайті “Українські новини”, мова йшла про зменшення застави на 7 мільйонів гривень – до 3 мільйонів.

На сайті ВАКС ідеться, що повний текст ухвали буде оголошено 25 вересня.

Нагадаємо, у червні цього року правоохоронні органи затримали на одержанні неправомірної вигоди двох посадовців Кіровоградської ОДА. Вказані особи за 1,8 млн грн пообіцяли керівнику органу державної влади в області не перешкоджати його службовій діяльності. Суму неправомірної вигоди підозрювані отримували частинами. Так, перша частина неправомірної вигоди склала 100 000 гривень, а вже під час отримання другої частини у сумі 250 000 гривень правопорушників було затримано. Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *