Суспільство

У Кропивницькому директорка школи написала заяву в поліцію на учнів, які врятували кошеня (ВІДЕО)

Директорка “Балашівської гімназії Міської ради міста Кропивницького” звернулася в поліцію із позовом на учнів своєї школи через те, що діти нібито пошкодили майно закладу, рятуючи кошеня.

Про це ідеться у сюжеті ТСН, інформує “Моє Місто“.

Мова йде про зламаний лист шиферу та зігнуту частину гнилих воріт. Все через бажання школярів врятувати кошеня, яке застрягло у старому сараї на території навчального закладу. Кошеня назвали Вінні.

Кішка десь поділася, і кошеня жалібно нявчало кілька днів. Дев’ятикласники просили персонал і вчителів відкрити сарай. Але дорослі не схотіли, кажуть школярі. Тоді підлітки взялися рятувати котика самостійно.

“Ми з моєю подругою вирішили залізти на дах, там просто був знятий шифер, і подивитися, що все-таки є кошенятко і де воно там. Потім хлопчик Данило вибив залізну дошку”, — розповідає учениця 9-го класу Валерія Глуханчук.

На місце одразу прибіг охоронець, потім приїхала директорка, яка викликала поліцію. Перед натовпом свідків педагоги голосно виховували підлітків. Це обурило батьків.

“Є номери телефонів батьків, не влаштовувати отой весь цирк. Моя дитина стояла у натовпі зі сльозами на очах і пояснювала, що вона нічого не ламала, нічого поганого зробити не хотіла”, — зазначає мати учениці Олена Глуханчук.

Я запропонувала, щоб мій чоловік прийшов у неділю вранці і зробив усе. Сказали: “Не треба”. Ми намагалися знайти якийсь компроміс“, — говорить мама дев’ятикласника Світлана Бойченко.

Директорка школи написала заяву до поліції. Вимагає покарати дітей за пошкодження шкільного майна. Але, зізнається, мета в неї дещо інша.

“Щоб діти бачили, що є поліція, що шкодити не можна”, — говорить Марія Михайлова, директорка комунального закладу “Балашівська гімназія Міської ради міста Кропивницького”.

У поліції твердять — заяву директора розглядають.

“Там сума має бути на пошкодження майна. Зараз матеріали зареєстровані до ЕОР, проведемо перевірку. Опитаємо всіх учасників, а потім буде ухвалене рішення”, — зазначає слідчий відділу поліції Кропивницького Сергій Вовкогон.

Між тим, до правоохоронців вже звернулися і батьки учнів, бо певні, що під час публічного покарання були порушені усі права їхніх дітей, і школярі отримали серйозну психологічну травму.

Детальніше у відеосюжеті ТСН:

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *