КриміналСуспільство

Кропивницькі навчальні заклади купували газ за завищеними цінами

Прокуратура Кіровоградщини довела у суді порушення законодавства при купівлі газу для освітніх закладів. Про це повідомили у прокуратурі області.

Відділ захисту прав дітей та протидії насильству прокуратури Кіровоградської області в судовому порядку довів незаконність укладення додаткових угод щодо постачання газу для освітніх закладів обласного центру, що призвело до безпідставно сплачених бюджетних коштів в сумі 2.4 млн грн.

27 липня господарський суд Кіровоградської області у повному обсязі задовольнив позовні вимоги Кіровоградської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Управління освіти міської ради міста Кропивницького до одного із товариств-постачальників про визнання недійсними 10 додаткових угод до договору про постачання газу та стягнення безпідставно сплачених коштів.

Як раніше повідомлялося, ювенальні прокурори шляхом вивчення інформації, розміщеної на сайті «Прозоро» виявили, що за результатами проведення аукціону Управлінням освіти міської ради міста Кропивницького та Товариства з обмеженою відповідальністю у 2018 році укладено договір про закупівлю газу. Надалі сторонами укладено 10 додаткових угод щодо підвищення ціни за кубометр газу на 10 % кожна, без належного обґрунтування коливання ціни на ринку у відповідний період. Сторони внесли зміни до договору шляхом укладення додаткових угод безпідставно, усупереч вимог ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції на час виникнення правовідносин).

Робота на захист економічних інтересів держави триває.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *