Суспільство

У Кропивницькому стартував другий цикл Нової української школи

У середу, 26 серпня, у Кропивницькому відбулася щорічна серпнева нарада педагогічних працівників. Цьогоріч її провели на відкритому майданчику Парку Перемоги: тут зібралися вчителі, керівники закладів освіти з усього міста, аби поспілкуватися, обмінятися досвідом та новими ідеями.

Особлива увага цього річ приділялася наставникам першокласників. Вже третій рік в обласному центрі триває реалізація програми «Нова українська школа». Варто зауважити, що у Кропивницькому втілення проєкту НУШ триває успішно.

Сьогодні вчителі початкових класів приймають естафету у першопрохідців: педагогів, які 3 роки тому розпочинали роботу за програмами Нової української школи – школи нових можливостей, різнобічного розвитку дитини та комфортного освітнього середовища.

Цього дня перед колегами виступили і педагоги, чиї вихованці завершили перший цикл навчання у Новій українській школі. Вони поділилися власним досвідом про адаптацію  найменших учнів до нових перспектив української школи. Другий цикл Нової української школи у Кропивницькому стартував.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *