Суспільство

На Кіровоградщині відбувся обласний чемпіонат зі стрільби серед поліцейських

Місцем проведення заходу став полігон стрілецького клубу «ARMS CLUB». У змаганнях взяли участь 60 поліцейських, представники 16 команд із числа працівників Головного управління Нацполіції області та територіальних підрозділів.

Мета змагань – визначення індивідуального рівня стрілецької та професійної майстерності правоохоронців, злагодженість їх дій в складі груп реагування, удосконалення практичних навичок зі стрільби, перевірка здатності переносити фізичні та емоційні навантаження, і головне – зміцнення командного духу поліцейських та їх прагнення до перемоги.

Учасники чемпіонату змагалися у особистому та командному заліку. Їм необхідно було виконати низку вправ в різних умовах, з різних положень та перенесенням вогню по мішенях.

Оцінювали результати змагань представники комісії у складі головного судді – заступника начальника ГУНП в області Сергія Котиги, помічника головного судді – начальника тренінгового центру управління Нацполіції області Сергія Дівчука, судді – керівника ГО «ARMC CLAB» Дмитра Борисенка.

В результаті напруженої боротьби перемогу у чемпіонаті з практичних стрільб здобула команда Олександрійського відділу поліції, друге та третє місця розділили між собою команди управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП та управління патрульної поліції області.

У особистому заліку абсолютним переможцем став представник управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в області майор поліції Володимир Шуть. До трійки найвлучніших стрільців увійшли представники Гайворонського відділу поліції та управління патрульної поліції області – лейтенант поліції Олег Охріменко і майор поліції Євген Нікітін, які посіли друге та третє місця.

Переможці змагань отримали від керівника Головного управління поліції області кубки, медалі та грамоти.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *