Суспільство

На Кіровоградщині розпочався черговий етап послаблення карантинних заходів

На Кіровоградщині розпочався черговий етап послаблення карантинних заходів. Змінені вимоги до обсервації та самоізоляції тих громадян, які повернулись з-за кордону і дозволено роботу кінотеатрів – розповіла працівниця пресслужби обласної адміністрації Катерина Ободовська, ідеться на сайті Суспільного.

Таке рішення ухвалили на засіданні обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Самоізоляція та обсервація припиняються за умови отримання негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19, яке було проведено після того, як людина перетнула державний кордон чи пункти виїзду з тимчасово окупованих територій у Донецькій чи Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Разом із цим не підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території:

• співробітники Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста;

• співробітники акредитованих в Україні дипломатичних місій;

• учасники зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань за запрошенням закладу вищої чи фахової передвищої освіти разом із однією людиною, яка супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворим на коронавірус.

Послаблення протиепідемічних заходів стосуються й роботи кінотеатрів. Їм дозволили працювати, але за умови наповненості залу не більше ніж на 50%.

Змінені вимоги до обсервації та самоізоляції, дозволено роботу кінотеатрів
Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *