Суспільство

Перед судом постане депутат райради, який морив сина голодом

У Ленінському районному суді відбулося підготовче судове засідання по справі депутата Новоукраїнської районної ради та його дружини за фактам замаху на вбивство їх малолітнього сина з особливою жорстокістю.

За інформацією державного обвинувача у цій справі Володимира Дьолога подружжю за скоєне загрожує покарання до 15 років позбавлення волі. Підозрюваним пред’явлено обвинувачення за ч. 3 ст. 13 п. 2,4,12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (депутату ще й за ч. 1 ст. 296 КК України – хуліганство).У ході підготовчого судового засідання суд вирішив, зокрема, питання щодо призначення кримінального провадження до судового розгляду, а також визначив обвинуваченому депутату запобіжній захід у вигляді особистого зобов’язання.

Відзначимо, що підготовче судове засідання відбувалося без самого Олександра Мольченка, який напередодні відповідною ухвалою був видалений із зали суду через неповагу до суду.

Наступне судове засідання у справі відбудеться 19 червня.

Як ми уже повідомляли, депутат Новоукраїнської районної ради та його дружина свідомо ухилилися від догляду за своїм малолітнім сином та від виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення дитини раціональним харчуванням, доступом до кваліфікованої медичної допомоги, фізичного та духовного розвитку. Зокрема, депутат разом з дружиною, упродовж червня-серпня 2018 року обмежували сина в отриманні їжі майже протягом двох місяців.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *