КриміналСуспільство

Прокурор з Кіpовогpадщини постане перед судом за незаконне затримання

Начальник одного з відділів місцевої прокуратури Кіровоградської області та колишній старший слідчий Приморського відділу поліції в м. Одеса ГУ Нацполіції в Одеській області постануть перед судом через незаконне затримання. Про це повідомили у прес-службі Деpжавного бюpо pозслідування.

Слідством встановлено, що старший слідчий одержав від прокурора письмове доручення про затримання особи в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Поліцейський, який не входив до слідчої групи, достовірно знаючи про незаконність вказаного доручення, затримав громадянина без законних підстав через тиждень після можливого скоєння ним злочину. В подальшому, прокурор помістив громадянина до місця тимчасового утримання на підставі складеного слідчим протоколу про затримання особи.

Під час розгляду клопотання прокурора про застосування запобіжного заходу, слідчим суддею визнано незаконними дії правоохоронців.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або обмеження волі на строк до 3 років.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *