Суспільство

Кіровоградщина: Держпродспоживслужба контролюватиме дотримання протиепідемічних заходів під час ЗНО

Держпродспоживслужба контролюватиме дотримання протиепідемічних заходів під час ЗНО
Про це повідомив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко під час онлайн-наради з Головними управліннями Держпродспоживслужби в областях та м. Київ.

В умовах підвищеної захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) потребує посилення протиепідемічних заходів. Відповідні тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №24.

Отож цьогоріч, згідно з рекомендаціями, обов’язковою умовою буде дотримання соціальної дистанції не менше 1,2 метри між учасниками в аудиторії. Перед початком тестування всі його учасники та залучені особи проходять термометрію. Особи з температурою тіла понад 37,2°C або з ознаками респіраторних хвороб не допускаються до виконання службових обов’язків або проходження тестування.

Допуск учасників до тестування здійснюється за умови одягнення захисної маски/респіратора так, щоб були покриті ніс та рот. На вході до будівлі, в якій проводиться тестування, організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками тощо.

Фахівці Держпродспоживслужби щоденно перед початком тестування здійснюватимуть обстеження приміщень, підготовлених для проведення ЗНО, на відповідність вимогам зазначеної постанови та дотримання всіх протиепідемічних заходів. 

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *