Суспільство

Із клумб у Кропивницькому вкрали квітів майже на 8 тисяч гривень

Петуній, чорнобривців, троянд і магнолій викрали на клумбах Кропивницького майже на вісім тисяч гривень, ідеться на сайті “Суспільного“.

Крадіжку помітили два дні тому, розповіла начальниця дільниці комунального підприємства “Благоустрій” Альона Ворона. Працівники цього підприємства вирощували розсаду в теплицях. За місяць висадили на клумби 95 тисяч квітів.

Петунії викрали з вазонів, які стоять на площі Богдана Хмельницького, розповіла квітникарка Тетяна Астаф’єва: 

“Ми садимо, гарно робимо. Що зробили наші люди! Прямо душа розривається, плакати хочеться”.

 На місці викраденої петунії квітникарка висаджує нову: 

Може не відразу украдуть, трішки побуде”.

Крадуть квіти з клумб містяни щороку – розповідає начальниця дільниці Альона Ворона. Так багато, як у цьому році, каже, вперше.

 “Петунія у нас коштує 5 гривень, іпомея 32 гривні, аспарагус 32 гривні. Вкрали 13 петуній на суму 65 гривень, 4 аспарагуси на 128 гривень . На Перспективній забрали 97 петуній на суму 490 гривень, на Пермській викопали 20 кущів троянд, сума куща – 78 гривень, на загальну суму півтори тисячі. І у тому році у нас було висаджено 21 кущ магнолії, один кущ вартує 250 гривень, то на загальну суму 5250 гривень викопали”.

У центральному сквері чорнобривці і петунії продає Валентина Лобзенко.

 “Чорнобривці у нас – 6 гривень, петунія кущова – 12 і 10 гривень, ампельна – 20-25. Люди беруть більше петунію, беруть кущові у відкритий грунт, ампільну – у підвіски, щоб звисали потім. Беруть чорнобривці – для дому і на кладовище”.

Заяву про крадіжку квітів в поліцію працівники підприємства “Благоустрій” не писали.

Від 850 до 1700 гривень штрафу або позбавлення волі на строк до трьох років – таке покарання загрожує викрадачам квітів згідно 185-ї статті Кримінального кодексу України.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *