Суспільство

Маршрутні таксі №113 та №21 поновлюють свою роботу

Відсьогодні Кропивницькому розпочинають роботу ще два маршрути громадського транспорту – №21 та №113. Відповідне рішення ухвалив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на своєму засіданні вчора, 19 травня, за результатами обстеження пасажиропотоків, ідеться на сайті міськради.

– На лінії поки що виїдуть 50% транспортних засобів від кількості, передбаченої укладеними угодами, – відзначив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник. – Ми поступово вводимо додаткову кількість маршруток за тими напрямками, де зафіксовані черги на автобусних зупинках. Скупчення людей – це завжди ризик поширення вірусної інфекції. Перевезення в маршрутних таксі будуть здійснюватися виключно за кількістю місць для сидіння, як це від початку пом’якшення карантина роблять автобуси маршрутів №№ 8, 5, 55, 4, 111, 77, 44, 6, 274, 115 та 14.

Дотримання режиму роботи, як і належну санітарну обробку салонів та масочний режим жорстко контролює патрульна поліція. Але і водії маршрутних таксі розуміють повноту відповідальності та розмір штрафних санкцій і не допускають порушень. За інформацією представників Патрульної поліції, від моменту початку роботи маршруток, на їхніх водіїв ще не складено жодного протокола за порушення правил перевезень в умовах карантинного режиму.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *