Суспільство

Без випускного вечора: навчальний рік у закладах освіти Кропивницького завершується дистанційно

У Кропивницькому навчальний 2019/2020 рік для школярів завершується дистанційно. Про це йдеться на сайті міської ради.

Учні обласного центру до кінця травня за парти вже не повернуться. Тож свідоцтва про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів будуть вручатися із врахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.

Відповідне доручення управлінню освіти міської ради надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 13 травня.

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, у Кропивницькому, цього навчального році адміністраціям закладів освіти рекомендовано не проводити останні дзвоники та випускні вечори.

Через те, що навчальний рік закінчився швидше, Андрій Райкович порадив оптимізувати витрати на освіту, та спрямувати бюджетні фінансування у медичну галузь.

– Сьогодні нам вже не потрібно організовувати харчування дітей в школах і дитячих садочках. Зекономлені кошти необхідно перенаправити. Зокрема, подати пропозиції фінансування першочергових потреб Центральної міської лікарні, де медичні працівники на першій лінії борються з коронавірусом, – поставив завдання міський голова.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *