Суспільство

Карантинні заходи у Кропивницькому жорсткішають: у місті припиняється діяльність ринків

​Робота ринків на території Кропивницького припиняється. Відповідне рішення прийняв міський штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на своєму засіданні сьогодні, 15 квітня.

Про це ідеться на сторінці міської ради, інформує “Моє Місто“.

Підставою для прийняття такого рішення стало розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків НС на території області, голови ОДА Андрія Балоня. Відповідно до виданого розпорядження, у зв’язку з наявними фактами порушення протиепідемічних заходів при здійсненні торгівлі на ринках, керуючись статтею 40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ринки виключені із переліку закладів торгівлі, які мають право здійснювати діяльність на період дії режиму надзвичайної ситуації.

За оперативною інформацією Кіровоградського обласного лабораторного центру, станом на 15 квітня у Кропивницькому зафіксовано 146 випадків захворювання на на коронаваірусну інфекцію.

За минулу добу лабораторний центр провів 195 ПЛР-досліджень контактних осіб. Із них у 48 осіб виявили коронавірус, 37 нових хворих є мешканцями Кропивницького.

– Фактично, посилення карантинних заходів на території Кропивницького має на меті зупинити динаміку поширення небезпечного вірусу COVID-19 в обласному центрі, – наголосив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Кропивницькому, заступник міського голови Олександр Мосін. – Контроль за виконанням даного рішення покладена на Національну поліцію. Вже від завтра ми будемо інформувати керівництво ринків, а їх у місті 17, про припинення діяльності. Із п’ятниці, 17 квітня, ринки у Кропивницькому закриваються.

Показати більше

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *