Спорт

У Кропивницькому визначилися кращі юні боксери Кіровоградської області

Упродовж трьох днів, із 16 по 18 березня, в Кропивницькому на базі КЗ «ОСДЮШОР №2» тривав чемпіонат області з боксу серед юніорів та юніорок, в якому взяли участь 78 учасників з 13 команд.

Спортсмени Кропивницької ДЮСШ № 1 гідно виступили на престижному турнірі і завоювали нагороди в різних вікових та вагових категоріях.

Так, переможцями у своїх категоріях стали: Святослав Ткаченко, Матвій Ланецький, Ярослав Мельніков, Святослав Трофімов, Ростислав Кравченко, Богдан Стазілов.

Срібло вибороли боксери: Дем’ян Олексюк, Юрій Демченко, Олександр Кголь, Остап Мельніченко, Данило Колесник, Данило Крисак.

А Дмитро Влас, Нікіта Добровольський, Дмитро Стешенко, Максим Резінкін, Самвел Захарян, Ярослав Погорілий, Всеволод Черніков стали володарями бронзових нагород.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та дипломами управління молоді та спорту обласної військової адміністрації.